e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Sport areál Klíny

region: Krušné hory, Mostecko, kategorie: hory, zimní sporty, sportoviště

Sdílet: facebook twitter google+

Sport areál Klíny je rodinné středisko umístěné ve východní části Krušných hor. Po celý rok si návštěvníci, především rodiny s dětmi, užijí nepřeberné množství letních a zimních outdoorových i indoorových aktivit. Rozkládá se v nadmořské výšce 720 metrů. Celoročně funguje čtyřsedačková lanovka, půjčovna sportovního vybavení, hotel s restaurací Emeran, horská chata Emeran II, sportovní hala s lezeckou stěnou. Sportovní aktivity zajišťuje agentura Zimlet Klíny s.r.o.

sport-areal-kliny-1.jpg

Zima

Čtyřsedačková lanovka Doppelmayer s neodpojitelnými vozy a rozběhovým pásem, 2 lyžařské vleky a 4 sjezdovky, večerní lyžování, systém umělého zasněžování, snowpark s osvětlením a největší platformou na Big Air v ČR, půjčovna, lyžařská a snowboardová škola, sáňkařská dráha. V okolí okruhy na běžecké lyžování.

Léto

Lanovka, bobová dráha, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, bikepark, lanové centrum, lesní posilovna, horolezecká věž, dětské hřiště, minogolf, terénní koloběžky, půjčovna horských kol, nordic walking a jiné sportovní aktivity.

Ubytování a občerstvení

Hotel Emeran s restaurací a wellness přímo u lanovky, Mammut bar u horní stanice lanovky, cca 100 m od hotelu a nad lanovkou se nachází horská Chata Emeran II.

Kapacita parkovišť 400 automobilů, parkování zdarma.


Kontakty:

Sport areál Klíny, s.r.o.
Adresa: Rašov 64, 436 01 Klíny
Telefon: 607 818 797, 727 803 833, 476 116 025
E-mail: ski@kliny.cz
Web: http://www.kliny.cz
GPS: 50.6283N, 13.5657E
- zobrazit na Mapy.cz
- zobrazit na Google