e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Mikulášská nadílka v mosteckém Centralu

publikováno: 30.11.2023, kategorie: Pro děti, autor: Klára Čechová

Sdílet: facebook twitter google+

Nákupní centrum Central Most si připravilo pro návštěvníky každoroční mikulášskou nadílku. Ta se uskuteční v pondělí 5. prosince od 16,00 v pasáži nákupního centra. V teple, klidu a vánoční atmosféře mohou zákazníci nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně potkat Mikuláše, čerta a anděla.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je hlavně o setkávání s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro všechny naše návštěvníky máme připravený opět bohatý doprovodný program včetně zajímavého workshopu, který začíná v 16,00 hodin,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG. 

Hlavním programem bude mikulášská nadílka, která se bude konat po 16. hodině. Tu doplní čerti o suchý led, aby vytvořili pekelnou atmosféru. „Chybět samozřejmě nebude ani animační program, kde si děti zatančí, zazpívají a zasoutěží s anděli,“ doplnil ředitel Malý. Takže se bude moct zapojit opravdu každý. Stačí přednést krátkou básničku nebo zazpívat písničku, a od Mikuláše tak dostat sladkou odměnu.

Kromě velmi oblíbeného malování na obličej, se budou děti a jejich rodiny moct vyfotit u vánoční fotostěny. Atmosféru dotvoří vánoční svařák a dětský punč, který budou mít členové aplikace Můj Central zdarma.