e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Okolí mosteckého kostela zaplní o víkendu hudba, program pro děti a stánky

publikováno: 5.9.2023, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Dva dny plné programu, tři pódia, přes dvě desítky účinkujících, bohatý doprovodný program pro děti, sportovní zóna a samozřejmě slavnostní průvod městem - to je další ročník Mostecké slavnosti, která se koná v pátek a sobotu 8. a 9. září v okolí mosteckého kostela.

Program v areálu kostela začíná v pátek v 15,00 hodin. Vystoupí například Vypsaná Fixa, Majk Spirit, David Koller, Harlej a další. V sobotu ve 13,00 hodin vychází z 1. náměstí slavnostní průvod. Povedou jej vlajkonoši spolu s primátorem a zástupci Českého olympijského výboru. Chybět nebudou mažoretky, zástupci sportovních klubů, ale též hasiči a samozřejmě samotní Mostečané. Během soboty pak uslyšíte u kostela například Miraie, Ewu Farnou, Yo Yo Band, Gaia Mesiash, Horkýže Slíže či Krucipusk.

V průběhu obou dní bude na místě připravena i zábava pro děti, například BagrPark u bývalého dřevěného kostela. V sobotu se otevře u rybníku Marie herní zóna pro děti včetně zábavné stezky SVČ Most. Severočeská teplárenská nabídne zábavu s modelem teplárny, městská knihovna dílničku. Svůj pavilon bude mít také zábavní park Oskarhausen z Německa. Návštěvníkům je k dispozici také stanové městečko.

Celý program je dispozici na webu www.mosteckaslavnost.cz.

Foto: Město Most