reklama Veselé a informované! Vánoce 2021
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Příměstský tábor na autodromu s novým programem letos čtyřikrát

publikováno: 26.6.2021, kategorie: Pro děti, autor: Jan Foukal

Sdílet: facebook twitter google+

Bohatý a pestrý program čeká děti od šesti do 15 let na příměstském letním táboře, který tradičně organizuje mostecký autodrom. I letos rodiče mohou vybírat ze čtyř turnusů, a to od 12. do 16. a od 19. do 23. července a od 9. do 13. a od 16. do 20. srpna.

„Úplnou novinkou je páteční závěrečná diskotéka, při které zároveň vyhodnotíme celotýdenní soutěžní hru a dětem předáme zajímavé ceny. Podrobné informace zájemci najdou na našich webových stránkách www.autodrom-most.cz,“ upřesnila ředitelka polygonu společnosti Autodrom Most Veronika Raková.

Jednotlivé termíny doporučuje rezervovat co nejdříve, kapacita účastníků tábora je omezená. „Začínali jsme dvěma prázdninovými turnusy, jejich rozšířením na současné čtyři jsme reagovali na nebývalou poptávku. Z organizačních i technických důvodů už ale další termíny přidávat nemůžeme. Apeluji proto na rodiče, aby s registrací svého dítěte neváhali,“ upozornila Raková. 

Programové náplně tábora se ujali členové souboru Divadlo VeTři. Vedle klasických sportovních a herních aktivit se tak letos děti mohou těšit na mimořádnou dávku zábavy, legrace, ale i osvěty a prevence. Čekají je hry a soutěže o ceny, malování nebo modelování, ale také zhlédnutí divadelního představení. Výlet do okolí zpestří prohlídka startovní věže autodromu nebo preventivní akce zaměřená na dopravu za účasti policie.

Cena za pětidenní pobyt na táboře činí 3 500 korun a zahrnuje také svačiny, obědy v místní restauraci a pitný režim.