e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Poslední dubnový čtvrtek bude mostecký Central plný čarodějnic

publikováno: 24.4.2023, kategorie: Pro děti, autor: Klára Čechová

Sdílet: facebook twitter google+

Připravte se na magickou zábavu! Obchodní centrum Central Most zve na oslavu čarodějnic, která se koná ve čtvrtek 27. dubna od 16 hodin. Na programu bude spousta aktivit, včetně malování na obličej, fotokoutku a mnoho dalšího. Pro věrné zákazníky Centralu Most bude připraven vynikající buřtguláš zdarma.

Pro všechny děti i dospělé budou také připraveny klobouky. Pozváni jsou tak samozřejmě všichni čarodějové a čarodějnice, kteří si pak mohou čarodějnický klobouk i ozdobit na workshopu.

„Zvyk pálení čarodějnic je spojený s ohněm a vírou v čarodějnice, a tak jsme od každého vzali kousek a pevně doufám, že se všem bude výsledek líbit a poslední dubnový čtvrtek si zákazníci užijí, “ říká ředitel marketingu a komunikace firmy EPG Martin Malý. 

Chybět nebude ani čarodějnický fotokoutek. „Jako vždy budeme na akci vyhlašovat také soutěž o nejlepší fotografii z akce. Může být u fotokoutku nebo s rozdávanými klobouky. Také by bylo hezké, kdyby děti přišly v kostýmech a pořídily si tak hezkou vzpomínku,“ dodává Malý.

Nákupní centrum Central Most všem opět připomíná důležitost aplikace Central Club, protože se staženou aplikací, a následně uplatněnými kupóny, mají návštěvníci nejen vstup na akci zdarma, ale také si mohou zdarma odnést všechny dárky a užít si workshop a pro prvních 10 bude i zdarma projížďka na koníkovi.