e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Nástěnné dekorace – rychlý způsob, jak změnit design interiéru

publikováno: 19.8.2021, kategorie: Zajímavosti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Stěny vymalované bílou nebo šedou barvou jsou v dnešní době velmi oblíbené a hodí se téměř do jakéhokoliv interiéru.  Postupem času však chybí prvek, který by našemu interiéru poskytl charakter. Právě v takových okamžicích můžeme použít takové dekorativní prvky, jako jsou například: fototapety, plakáty, samolepky na stěnu, obrazy na plátně, obrazy na skle či skleněné hodiny.

Nástěnné dekorace jsou jedním ze způsobů, jak zvýraznit svůj byt mezi všemi všedními a neoriginálními designy interiérů.     

Nástěnné hodiny v moderním uspořádání
V dnešní době již hodiny neplní pouze informační úlohu. Stále častěji je používáme jako jedinečný dekorativní prvek, kterým vyplňujeme volný prostor na zdi. Hodiny ze dřeva, oceli anebo třeba ze skla? Výběr nástěnných hodin je opravdu velmi rozmanitý. Můžete si vybrat formu a tvar a také oblíbený motiv hodin. Pokud vám nabízené produkty nevyhovují, můžete si navrhnout hodiny dle vašeho uvážení, takže budou originální a zároveň budou mít pro vás a vaše blízké zvláštní význam.

Domácí umělecká galerie ve vašem obývacím pokoji
Plakáty jsou skvělou alternativou k fotografiím nebo obrazům v rámech. S těmito plakáty vytvoříte krásnou nástěnnou galerii, vedle které bezpochyby nebude možné projít lhostejně. Pokud chcete prostor vizuálně zvětšit, můžete také použít 3D obrazy. 

Inspirativní obrazy na plátně
Obrazy na plátně dodají vašemu bytu jedinečný nádech
. Bez ohledu na to, zda chcete ve svém bytě vyjádřit krásu přírody, nebo raději dáváte přednost reprodukcím slavných umělců. Obrovský výběr inspirativních obrazů na plátně můžete použít jak v jídelně, obývacím pokoji, tak i v ložnici nebo jiném pokoji.

Interiérový design, neboli umění improvizace
Změny ve vašem domě nemusí znamenat renovaci a velké výdaje. Postačí trocha představivosti a odvahy a můžete dramaticky změnit vzhled svého tichého přístavu...

Nástěnné dekorace, mimo jiné: obrazy, plakáty, hodiny nebo nástěnné panely jsou levné, avšak působivé ozdoby, které zcela změní interiér a vdechnou mu charakter.  Chcete, aby vaše koupelna vypadala jako v lázeňském resortu a ložnice byla oázou klidu a relaxace? Vyberte si a objednejte obraz s vhodným motivem. Skleněné obrazy - https://wallmuralia.cz/obrazy-na-skle - budou ideální dekorací do kuchyně, protože se snadno udržují v čistotě.

Doufáme, že jsme vám poskytli spoustu inspirace a podnítili vaši kreativitu. Vytvořte magický interiér s vysoce kvalitními produkty a okouzlete své blízké krásnou a útulnou výzdobou!