reklama Tipy na víkend
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Nominujte NEJ novinku cestovního ruchu Krušných hor

publikováno: 19.1.2022, kategorie: Turistika, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Veřejnost může opět ocenit nejvydařenější novinku v oblasti cestovního ruchu v Krušnohoří. Nominace přijímá Destinační agentura Krušné hory do konce března, poté bude probíhat hlasování veřejnosti. Vloni zvítězila Zipline na Klínech, jízda na laně nad údolím.

Turisté nejen z Ústeckého kraje mohou nominovat do soutěže tu novinku, která je v roce 2021 nejvíce oslovila. „Může to být akce, zážitek, nově otevřená restaurace, ubytování nebo třeba propagační materiál, nový časopis o cestování, aplikace, webové stránky, prostě cokoliv, co podporuje cestovní ruch v regionu. Podmínkou je, aby se jednalo o novinku z oblasti Chomutovska, Mostecka, Litvínovska, Bílinska, Teplicka a horské části Krušných hor,“ vysvětluje ředitelka Destinační agentury Krušné hory Petra Fryčková.

Na nominaci svého favorita má každý čas do 31. března. Všechny nominované produkty zveřejní SPO-NA na svých sociálních sítích a seznámí s nimi veřejnost i prostřednictvím informačních kanálů svých partnerů. Z nominovaných produktů vybere vítěze veřejnost při hlasování na sociálních sítích. Nominace posílejte na info@krusne-hory.org a označte je Krušnohorská NEJ. Vítězem loňského druhého ročníku se stala Zipline Klíny.