reklama Veselé a informované! Vánoce 2021
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Chomutovský hudební festival znovu podpoří dvě hendikepované děti

publikováno: 16.9.2021, kategorie: Hudba, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

V neděli 19. září od 13,00 hodin město Chomutov odstartuje charitativní hudební festival pro celou rodinu. Párty pomáhá II., která podpoří dvě hendikepované děti Adama a Míšu, proběhne v areálu Kamencového jezera a v Letním kině.

„Stejně jako v loňském roce, tak i letos chceme přispět těm, co to potřebují. Prostřednictvím dvou hudebních scén, chceme přilákat všechny věkové kategorie a vybrat peníze pro Míšu a Adama,“ uvedl náměstek primátora Milan Märc.

Na Kamencovém jezeře vystoupí kapely Wishlist, Molly the Bloom a Copacaband. Stage na letním kině přivítá skupiny Smokers, The Tap Tap, divadelní představení pro děti v podání Komedianti na káře a na závěr se představí kapela Mňága a Žďorp. Vstupné se bude vybírat zakoupením veselého náramku a to v minimální hodnotě 100 Kč. „Výtěžek následně rozdělíme mezi Míšu, která si moc přeje benecykl a Adama, který potřebuje intenzivní hiporehabilitační pobyt,“ upřesnil náměstek primátora Milan Märc. Program doplní stánek Chomutovské knihovny, kde naleznete výtvarnou dílnu a prezentaci deskových her. A nebudou chybět ani nafukovací atrakce, kdy z celkové tržby bude polovina darována také dětem.

Vstup na festival bude umožněn pouze vchodem do letního kina. Předpokládaný konec akce je ve 21,00 hodin.

Foto: Mňága a Žďorp.