reklama Adventní a vánoční Speciál 2022
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Rozsvícení vánočního stromu v Centralu zahájí adventní čas v Mostě

publikováno: 9.11.2022, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

V pátek 11. listopadu v 17,00 hodin jsou všichni, kdo už se nemohou dočtkat vánočního času, ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu a výzdoby nákupního centra Central Most za účasti primátora města Most, Jana Paparegy. Pro děti bude samozřejmě připraven zajímavý doprovodný program a malování na obličej, pro dospělé zase ochutnávka svařáku.

Od rozsvěcení vánočního stromu, až po poslední část vánoční výzdoby, Central pro své návštěvníky postupně rozzáří více než 100 000 vánočních světel. Oproti předchozí sezóně se můžete těšit na nové prvky výzdoby, zajímavější fotokoutek a samozřejmě nemůžeme zapomenout na naše vánoční medvědy.  

V rámci Zimní pohádky si budou moci děti i zasoutěžit a těšit se mohou i na zapeklité úkoly, jejichž vyřešení bude po zásluze odměněno. S elfy si také budou moci společně zazpívat i zatancovat. Kromě bohatého doprovodného programu, si každý návštěvník může užít i malování na obličej nebo ochutnat první svařák a punč. Váš sluch i zrak potěší vystoupení dětské street dance taneční skupiny THE F.A.C.T., která v Mostě působí již 13 let.

Tím to ale nekončí. Ve světle rozsvícené vánoční výzdoby si budete moci vychutnat kouzelné vystoupení Sněhoskřítků, jejichž jedinečné kostýmy jistě vytvoří úsměv nejen na dětských tvářích. I zde si budou moci děti zatancovat a zasoutěžit. Na závěr celého vystoupení se můžete těšit i na speciální efekty.

Věrné zákazníky, kteří mají staženou aplikaci obchodního centra Central Club, opět odměním nákupní centrum formou kupónů, za které si budou moci nechat nazdobit obličej, případně si vychutnat svařák nebo punč zdarma.