e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Procházka balónkovým safari v obchodním centru Central Most

publikováno: 6.3.2023, kategorie: Pro děti, autor: Klára Čechová

Sdílet: facebook twitter google+

Od 9. března do 18. března se můžete v obchodním centru Central Most těšit na jedinečnou výstavu pod názvem Balónkové safari se zvířátky. V pasáži centra bude vystaveno několik kusů větších i menších balónkových objektů, vytvořených z klasického kulovitého nebo modelovacího balónku. Pro děti bude připravena i dílna.

Každý z návštěvníků si bude moci prohlédnout žirafu, plameňáka, krokodýla a mnoho dalších exponátů sestavených jen z balónků. Ty jsou vyrobeny z rozložitelných materiálů, takže tato výstava je orientována i na životní prostředí. Navíc se všichni mohou zúčastnit balónkové dílny, která se koná od 15 hodin do 17 hodin v termínech 9. března, 13. března a 16. března. V této dílně budou mít děti možnost vytvořit si vlastní balónkové zvířátko s pomocí jednoduchých návodů a rad profesionálního balonkáře.

Balonkář dětem na přání vymodeluje zvířátka či jiné balónkové výtvory dle jejich fantazie. Jediné, co k tomu budou potřebovat, je kupón z aplikace Central Club. “Každou akci se lidem snažíme co nejvíce zpříjemnit a ukázat, že i v obchodním centru se dají zažít jedinečné chvíle,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Výstava bude probíhat na třech místech po pasáži centra. To znamená, že ať návštěvník půjde kamkoli, tak vždy na nějaké zvířátko narazí. Na webu centra bude samozřejmě také probíhat soutěž o nejlepší fotografii, kterou se zvířátkem návštěvníci pořídí. “Vždy myslíme i na to, aby návštěvníci za své pěkné fotky byli odměněni,“ vysvětluje soutěž Martin Malý.