reklama Advent a Vánoce 2023
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Mikulášská nadílka v Centralu potěší nejen hodné děti

publikováno: 1.12.2022, kategorie: Pro děti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

S adventním časem přichází také oblíbené i obávané trio Mikuláše s andělem a čertem. Přijďte tedy pondělí 5. prosince od 16,00 hodin strávit do mosteckého Centralu. V teple, klidu a vánoční atmosféře můžete nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně – potkat Mikuláše.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je hlavně o setkávání se s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro naše návštěvníky máme opět připravený bohatý program,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG. 

S Annou a Elsou si budou moci děti užít animační program plný balónkového kouzlení, ledovou mini-diskotéku a na závěr se mohou těšit, že Elsa vykouzlí stříbrné hvězdičky. Malé i velké jistě zaujme taneční vystoupení žáků Základní umělecké školy Moskevská nebo mostecké taneční skupiny THE F.A.C.T.

Program bude pokračovat andělskými tanečky, čertovskými soutěžemi a legráckami, do kterých se budou moci samozřejmě zapojit nejenom nejmenší návštěvníci, zazpíváme si vánoční koledy a večer zakonči hlavní hvězdy tohoto dne – Čert, Mikuláš a Anděl.

„Central Most si pro své návštěvníky připravil samozřejmě i zajímavou mikulášskou nadílku, která bude probíhat od 18,00 hodin,“ doplnil Malý. Za básničku či písničku přednesenou naší trojici si vysloužíte sladkou odměnu. Rodiče i děti se budou moci zahřát svařákem či dětským punčem a chybět nemůže ani velmi žádané malování na obličej. Horký nápoj a malování na obličej bude za uplatněný kupónek v aplikaci opět zdarma. 

Věrné zákazníky, kteří si tento den stáhnou aplikaci obchodního centra Central Club a rovnou se i zaregistrují, odměníme mléčnou čokoládou našeho centra.

P.I.