reklama Adventní a vánoční Speciál 2022
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Teplárna fandí, motivuje, pečuje

publikováno: 1.6.2022, kategorie: Sport, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

První místo letos vybojoval tým United Energy z Komořan v Zaměstnanecké fotbalové lize Deníku. Jde o celorepublikový turnaj pro firemní týmy a modrozelení si dvěma vítězstvími a jednou remízou zajistili postup do krajského kola. To se uskuteční 9. června v Roudnici nad Labem.

„My jsme s tím tak trochu počítali. Vedoucí mužstva řekla jasně, že jdeme vyhrát, tak jsme šli vyhrát,“ řekl s úsměvem fotbalista Petr Bunda, směnový technik kotelny. „Já jsem nadšená, protože klukům loni uteklo vítězství o pověstný fous a letos budou na bedně. Budou tam úplně nejvýš a je to pravděpodobně i díky těm krásným novým dresům, co měli a já jsem ráda i za ně,“ doplnila Miloslava Kučerová, nehrající kapitánka mužstva a tisková mluvčí teplárny.

Že umí táhnout za jeden provaz a nebojí se výzev, dokazují zaměstnanci United Energy nejen na hřišti. Pravidelně v rámci dobrovolnických dní pomáhají vybraným neziskovým organizacím s pracemi, na které sami nestačí, nebo na výlety doprovází děti z kojeneckého ústavu nebo seniory.

Kvalitní zaměstnanci jsou pro teplárnu klíčoví a tak se o ně firma snaží pečovat řadou benefitů. „První co bych vypíchla, jsou stravenky, které zaměstnance zajímají nejvíce. Dále bych zmínila Cafeterii, což je benefit, který mohou pracovníci využívat na volnočasové aktivity, dovolenou, vzdělávání nebo dětské tábory. Velmi oblíbeným benefitem je dovolená, neboť poskytujeme osm dní nad rámec zákoníku práce, tedy celkem 28 dní,“ vyjmenovala jen některé z bonusů Stanislava Praženicová, HR manažerka společnosti. Zaměstnanci mohou získat zvýhodněné tarify mobilních operátorů či příspěvky na penzijní připojištění. Velmi atraktivní je i tzv. asistenční služba ELA, kdy mohou zájemci získat zdarma poradenství z oblasti práva, psychologie nebo třeba ze zdravé výživy.

Videoreportáž z fotbalového turnaje můžete shlédnout v UETV.