reklama The Most RALLY #2 - Autodrom Most - 2017
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

SPECIÁL - Jaro s Beethovenem

Beethovenův festival dává příležitost mladým

publikováno: 20.5.2017, kategorie: Hudba, autor: redakce

Hudební festival Ludwiga van Beethovena, který začíná již ve čtvrtek 25. května v Teplicích, jedinečným způsobem spojuje špičkové světové umělce s talentovanými mladými muzikanty. Nabídne proto hned dva symfonické koncerty nazvané Mládí s filharmoniky, a to v Děčíně a Teplicích.

Ruská čtveřice David Oistrach kvartet v Zahradním domě

publikováno: 19.5.2017, kategorie: Hudba, autor: redakce

Čtveřice vynikajících hudebníků z Ruska vystoupí na třetím koncertu Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena, který se po zastávce v Jimlíně opět vrátí do Teplic. V Zahradním domě zahraje v pondělí 29. května David Oistrach kvartet.

Sobotní koncertní odpoledne na zámku Nový Hrad

publikováno: 17.5.2017, kategorie: Hudba, autor: redakce

Nádherný zámecký sál zámku Nový Hrad v Jimlíně na Lounsku bude hostit první mimoteplický koncert začínajícího Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena. V komorním koncertě se v sobotu 27. května představí Trio IMK a návštěvníci se mohou těšit na světovou premiéru klavírního koncertu.

Beethovenův festival v Teplicích zahájí houslový mistr z Izraele

publikováno: 16.5.2017, kategorie: Hudba, autor: redakce

Zahajovací koncerty hudebních festivalů bývají výběrem toho nejlepšího, co pořadatelé pro svůj festival získali. Nejinak tomu bude v případě startu Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena. Ve čtvrtek 25. května vystoupí v Teplicích společně se Severočeskou filharmonií legenda houslového umění Shlomo Mintz a jeho žáci.

TIPJak prožít konec jara? Přece s Beethovenem!

publikováno: 15.5.2017, kategorie: Hudba, autor: Kateřina Táborská

Za deset dnů vypukne největší hudební festival klasické hudby v Ústeckém kraji. Festival spojený neodmyslitelně se Severočeskou filharmonií Teplice a Ludwigem van Beethovenem, jehož jméno nese. Po celý měsíc bude znít napříč krajem od Klášterce nad Ohří po Děčín krásná hudba a vy můžete být u toho – s naším Speciálem Jaro s Beethovenem, který právě začíná.